Destek

İletişim Formu

Destek almak istediğiniz konu ile ilgili bize aşağıdaki iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
İş Telefonunuz
Güvenlik Kodu
Mesajınız

Sıkça Sorulan Sorular

Yıllık lisans ücreti nedir?

eticaretci.com yazılımı için sizden hiç bir ücret almıyoruz. ÜCRETSİZ olarak sitenizi oluşturabilir hemen yayınlayabilirsiniz.Hosting (barındırma), SSL güvenlik sertifikası, statik ip, yedeklemeler ve destek hizmetleri için talep edilen hiç bir ücret bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken sahip olduğunuz alan adınız (domain) ile başvuru yapmak. Alan adınız yoksa temini için www.alanadiara.com adresinden istediğiniz alan adının durumunu öğrenebilir ve teklif verebilirsiniz. İlk kez bir alan adı satın alacaksanız;  turkticaret.net sayfasından alan adı satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Güncellemelerden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz? Nasıl haberdar olacağız?

Güncellemeler sürüm versiyonu aynı olduğu sürece ücretsizdir.

Teknik destek hizmeti alabilecek miyiz?

Teknik ekibimizden dilediğiniz zaman telefon ya da elektronik posta ile destek alabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz size dilediğiniz konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Dilediğim kadar alan adı kullanabilecek miyim?
Dilediğiniz kadar alan adı kullanabilirsiniz, ancak alan adlarınızdan bir tanesi ana domain olmak zorundadır. Diğer domainler ana domaine yönlendirilir.

Sitemizi istediğimiz bir sunucudan yayınlayabilir miyiz?
Sunucu hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir, yazılım paketi ile birlikte size ücretsiz hosting hizmeti verilir. Sunucularımız Türkiye lokasyonlu olup güçlü donanıma sahiptir.

Sanal pos başvurusu yapmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim?
Sanal pos için bir vergi levhanızın olması gerekmektedir.Sanal pos hizmeti veren bir bankaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Size bankalar sanal pos için bir başvuru formu vereceklerdir. Bu başvuru formunu doldurup bankaya başvuru yaptığınızda başvurunuz bankalar tarafından alınmış olacaktır

Tasarım seçeneklerinden dilediğimi kullanabilecek miyim?
Sürekli güncellenen tema seçeneklerimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Tema değiştirmek istediğinizde, seçtiğiniz tema kategorisi içinde herhangi bir temaya geçiş yapabilirsiniz. Kategoriler arası tema yapıları farklı olduğundan seçtiğiniz kategori dışında bir tema kullanamazsınız. Farklı bir kategorideki temayı kullanmak için destek@eticaretci.com adresinden müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçip yeniden kurulum talep etmeniz gerekmektedir.

Başvuru yaptıktan sonra bana bir ftp bilgisi gönderilecek mi?
Hayır, eticaretci.com FTP ile değil, bir içerik yönetim paneli ile çalışmaktadır. Size içerik yönetim paneli kullanıcı bilgileriniz gönderilecek ve sitenizi oradan yönetebileceksiniz.Copyright 2012 © Tüm hakları saklıdır.
eticaretci.com bir hazirsite.com projesidir.
Opencart Altyapısı